Рік: 2015
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

У липні і серпні 2015 року фахівцями компанії "Інвентум Україна" були виконані роботи з футерівки вогнетривким бетоном (вогнетривка суміш) фурмених сопел доменної печі металургійного комбінату. Дана піч є найпотужнішою в Європі і володіє корисним об'ємом 5 034 м³. Сопла, що потребують футерівки, використовуються для вдування пиловугільного палива в доменну піч.

Вибір бетону був зумовлений вимогами до стійкості вогнетривів в новій системі розмолу і вдування пиловугільного палива в доменну піч. Нами була виконана поставка вогнетривкого бетону, проведені всі необхідні підготовчі роботи (виготовлена ​​опалубка і необхідне додаткове оснащення) для подальшої футерівки сопел вогнетривким бетоном. Всього було зафутеровано 84 вироби, при цьому сопла мали різні розміри і модифікації.
 
Заливка вогнетривкої суміші (найбільш важливий етап виконання робіт) проводилась відповідно технічного регламенту, погодженого з виробником вогнетривкої суміші. Роботи велися нашими досвідченими кваліфікованими фахівцями із застосуванням відповідного спеціалізованого обладнання (спеціальні бетономішалки, вібратори та інше).
 
Футерівка сопел виконана жаростійким бетоном TUFFCRETE 47 виробництва компанії "Allied Mineral Products" (США, Нідерланди), який за своїм хімічним складом і теплофізичними властивостями відмінно підходить для виконання поставлених завдань:
- зміст Al2O3 становить 48%;
- висока температура застосування до 1540 °C;
- мінімальне лінійне розширення 0,3% при температурі 1400 °C;
- низька теплопровідність;
- висока щільність 2,11 г/см3 при температурі 1400 °C.
 
Даний жаростійкий бетон TUFFCRETE 47 також може застосовуватися для футерівки котлів, печей і різного теплового обладнання. Футерівка сопел доменної печі жаростійким бетоном виконана якісно, ​​в повному обсязі і в обумовлені терміни. На даний момент сопла успішно вводяться в експлуатацію.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo