Рік: 2019
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія
Основними завданнями при розробці проекту для капітального ремонту футерування глісажних труб методичної печі були:
- Економія палива за рахунок зменшення втрат з охолоджувальною водою;
- Можливість локального ремонту футерівки при необхідності;
- Мінімальні витрати на монтаж і обслуговування;
- Гарантійний термін експлуатації футерівки 2 роки.
 
Розроблене технічне рішення грунтувалося на застосуванні сучасних високоефективних вогнетривких і ізоляційних матеріалів. Затвердивши його з Замовником, ми розпочали постачання матеріалів та виконання монтажних робіт.
 
Горизонтальні повздовжні і поперечні труби футеровані блоками з вогнетривкого прошивного волокна виробництва Morgan Advanced Materials. Дані блоки були виготовлені з урахуванням особливості конфігурації труб. Монтували їх до поверхні кронштейнами з жаростійкої сталі AISI310. Такий монтаж забезпечує щільне прилягання блоків до поверхні труб і один до одного. Верхня горизонтальна поверхня блоків повздовжніх труб покриті спеціальним вогнетривким торкрет бетоном. На інші поверхні блоків після установки і ущільнення було нанесено шар вогнетривкої мастики компанії Morgan Advanced Materials. Бетон і мастика, крім своїх теплоізоляційних властивостей, захищають блоки від окалини і механічного впливу. Вертикальні труби також футеровані блоками з вогнетривкого прошивного волокна до певної висоти, а після неї матами LYTX і шамотною цеглою ША.
 
Капітальний ремонт футерівки глісажних труб виконаний в повному обсязі і в встановлені терміни (дивіться відповідний відгук).

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo