Рік: 2016
Країна: Україна
Галузь: Енергетичний комплекс

Фахівці нашої компанії в 2016 році виконали проект по заміні футерівки технологічного обладнання ТЕС, працюючої на біопаливі - дерев'яна тріска. Проект розроблений нашим проектно-кошторисним відділом відповідно до технічного завдання замовника. Проект включав такі основні пункти:
- гарячий шар футерівки - вогнетривкий бетон з низьким вмістом цементу, низька теплопровідність, стійкість до хімічної середовищі палива, що спалюється, стійкість до абразивного зносу і лужному впливу продуктів згоряння палива;
- матеріал ізоляційного шару - плити теплоізоляційні з низькою теплопровідністю, високою міцністю, вологостійкістю;
- температура на поверхні обладнання не повинна перевищувати допустимі норми.
 
Робоча температура обладнання від 260 °C до 1150 °C. Об'єктами футерування були: камера згоряння (топка), газоходи, пароперегрівач і інше обладнання.
 
Камера згоряння футерована декількома шарами теплоізоляційних плит Superwool Plus Blok, які кріпилися за допомогою анкерів DRS. Гарячий шар футерівки виготовлений з вогнетривкого бетону Allied Mineral Products. Шар бетону укріплений анкерами VNM. Всі анкери виготовлені з якісної жароміцної стали AISI 310. Ця комбінація матеріалів дозволяє в повному обсязі виконати завдання по стійкості до хімічної середовищі палива, що спалюється, створити високу міцність футерування. Крім цього дані матеріали мають низьку теплопровідність.
 
Футерівка газоходів також багатошарова. Її монтаж розпочався з приварки вогнетривкого кріплення DRS для кріплення теплоізоляційних плит Superwool Plus Blok. Після чого фахівці нашої компанії приступили до заливання вогнетривкого бетону Allied Mineral Products.
 
Також були застосовані і інші вогнетривкі і теплоізоляційні матеріали, такі як: вогнетривкий бетон Allied Mineral Products, мати на основі керамічного волокна LYTX - 312, модульні блоки LYTX - 1260 M і вогнетривкий папір LYTX - 236 В.
 
Всі роботи виконані згідно з проектом, в повному обсязі і у встановлені терміни.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo