Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

Отримавши замовлення на виконання робіт з капітального ремонту футерування печі, наша компанія розробила відповідний проект і реалізувала його.
Основні завдання капітального ремонту печі:
- зниження енерговитрат;
- зниження загальної ваги футеровки;
- поліпшення теплофізичних властивостей печі.

"Інвентум Україна" успішно реалізувала велику кількість різних проектів з модернізації теплових агрегатів, в тому числі футерування і теплоізоляції. Тому для виконання поставлених замовником завдань, фахівці компанії прийняли рішення застосувати сучасні вогнетриви і в тому числі легковагі матеріали на основі керамічного волокна.

Для футерування бічних стін, заслонки і склепіння печі застосовані: теплоізоляційний мат LYTX і вогнетривкий модульний блок LYTX. Теплоізоляційний мат LYTX використовувався в якості підкладки, а вогнетривкий модульний блок LYTX - як основний вогнетривкий шар футерівки. Модульний блок LYTX має безліч переваг, таких як: простота в монтажі, мала вага, стійкість до газових потоків, низька теплопровідність, довговічність і інші.

Подина печі футерована нізькоцементним бетоном і бетоном середньої ваги виробництва компанії Morgan Advanced Materials, теплоізоляційний шар - вогнетривка плита Superwool Plus Blok.

Застосування багатошарової конструкції з сучасних вогнетривких матеріалів, в тому числі на основі керамічного волокна, дозволила чудово впоратися з поставленими замовником завданнями.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo