Рік: 2019
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія
У 2019 році компанія "Інвентум Україна" виконала капітальний ремонт вапняно-обпалювальної печі TWIN-D 55 "Cimprogetti". Роботи проводилися в суворій відповідності з наданою технічною документацією замовника. Завдання для нашої компанії полягало в тому, щоб в максимально стислі терміни якісно провести повний обсяг робіт:
• демонтаж старої футерівки (близько 180 м3);
• ремонт металоконструкцій;
• монтаж футерівки (ізоляційного, арматурного та вогнетривкого шарів). 
 
Встановивши необхідне обладнання, фахівці нашої компанії взялися до демонтажних робіт і до ремонту металоконструкцій печі. Також були встановлені нові оглядові люки для обслуговуючого персоналу замовника. Після чого почався наступний етап капітального ремонту - монтаж ізоляційного, арматурного та вогнетривкого шарів футерівки. На даному етапі наші фахівці були особливо уважні, так як вогнетривка цегла мала безліч різноманітних конфігурацій - більше 40 видів. Не менш відповідальною частиною була і сама кладка - шви повинні були відповідати технічному регламенту. По завершенні етапу футерування ми встановили необхідну кількість термопар і розпочали пуско-налагодження обладнання.
 
Для виконання подібного роду робіт, в тому числі вогнетривкої кладки промислових печей, наша компанія має необхідний штат кваліфікованих співробітників (технічних фахівців, вогнетривників, монтажників), а також парк власного обладнання (каменерізні станки, бетономішалки, міксери, великі запаси будівельних лісів та інше обладнання).
 
Капітальний ремонт вапняно-обпалювальної печі виконаний в повному обсязі і з випередженням затвердженого графіку. Про виконану нами роботу замовник залишив відповідний відгук.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo