Рік: 2018
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

У 2018 році наша компанія завершила проект з капітального ремонту вогнетривкої футерівки випалювальної машини. Роботи виконувалися згідно наданого замовником проекту і необхідної технічної документації. Ремонт футерування проводився протягом декількох місяців, і включав в себе два основних етапи: демонтажу старої футерівки і монтаж нової.

Демонтаж існуючої футерівки включав в себе:
- Ломка кладки вогнетривкої цегли;
- Розбирання обмурівки вогнетривкого бетону;
- Розбирання ізоляції з плит і войлоку;
- Ломка кладки підвісного склепіння;
- Очищення і підготовка металевих конструкцій.

Виконавши всі демонтажні і підготовчі роботи фахівці "Інвентум Україна" приступили до монтажу теплоізоляційного шару. Теплоізоляція була зроблена муллитокорундовая плитами і войлоком. Поверхня стін в зонах охолодження були заторкретована вогнетривким бетоном. Стіни горна, склепіння і арки футеровані багатошаровою конструкцією, основний шар виконаний з вогнетривкої цегли МКС, ізоляційний шар - шамотними легковагими виробами. На спеціальних верстатах ми виконали конструктивне різання важкої цегли МКС, цегли марки ША і ШЛ для дугової і циліндричної кладки. Процес капітального ремонту вогнетривкої футерівки був досить трудомістким, частина робіт виконувалася на висоті близько 12 м.

Наша компанія успішно виконала весь необхідний комплекс робіт з капітального ремонту вогнетривкої футерівки випалювальної машини. Роботи виконані згідно проекту, в повному обсязі і у встановлений термін.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo