Рік: 2018
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

З кожним роком все більше компаній змушені проводити модернізацію своїх теплових агрегатів з метою суттєвого зниження витрати на газ, електроенергію або твердий вид палива, а також досягти більшої ефективності та довговічності. Компанія "Інвентум Україна" проводить повний комплекс робіт у сфері модернізації теплового обладнання, застосовуючи сучасні технології та вогнетривкі матеріали.

Отримавши технічне завдання на капітальний ремонт термічної печі з викатним подом, наші фахівці приступили до розробки проектної документації, а потім, до постачання матеріалів та обладнання для печі. Наступним етапом капітального ремонту печі були демонтажні роботи. Старий основний шар футерівки був виготовлений з вогнетривкої цегли, який був частково зруйнований і не виконував повною мірою свої функції. В якості основного шару футерівки були застосовані вогнетривкі модульні блоки на основі керамічного волокна. Дані модульні блоки за своїми теплофізичними властивостями істотно перевершують стару футерівку. Металоконструкції печі були допрацьовані і приведені в стан необхідний для встановлення модулів, нової системи нагріву і решти устаткування. Проведена заміна існуючих нагрівачів з ніхромової смуги на спеціальні нагрівачі з дроту Резистом 145 французького виробництва. Також було встановлено блок управління печі. Проведено модернізаціїю пода і заслінки печі. В якості пода печі були застосовані карбідокремнієві плити для захисту подових нагрівачів.

Завдяки застосуванню в капітальному ремонті печі з викатним подом сучасних вогнетривких матеріалів, обладнання, а також технічних рішень, була проведена її модернізація.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo