Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Хімічна та нафтохімічна промисловість

На основі технічного завдання замовника наша компанія провела модернізацію футерівки і теплоізоляції печі первинного риформінгу - здійснена повна заміна застарілих і вичерпаних свій ресурс матеріалів. Основна мета виконання робіт - економія енергоресурсів за рахунок застосування сучасних енергозберігаючих технологій та матеріалів.

Фахівці нашої компанії розробили проект модернізації футерування і теплоізоляції печі, згідно з яким необхідно замінити вогнетривку цеглу на бічних і торцевих стінах на сучасні енергозберігаючі теплоізоляційні плити на основі керамічного волокна, застосувати теплоізоляційні плити і жаростійкий бетон для футерування склепіння і пода печі. Також необхідно теплоізолювати пігтейли і колектори подачі газу матеріалами на синтетичному сполученні. Така конструкція дозволить досягти істотного енергозбереження печі первинного риформінгу.

Теплоізоляційні плити на основі керамічного волокна - сучасні легковагі матеріали, що володіють низькою теплопровідністю, малою теплоємністю і стійкістю до термічних ударів.

Жаростійкий бетон - торкрет суміші які застосовуються для захисту теплоізоляційної конструкції, а також для поліпшення теплофізичних властивостей футерівки.

Модернізація футерування і теплоізоляція печі риформінгу виконана нашими фахівцями в повному обсязі і у встановлені терміни.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo