Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

Компанія "Інвентум Україна" в 2017 році на основі технічного завдання замовника провела капітальний ремонт з модернізацією термічної нагрівальної газової печі садкою 1 тонна.

Технічне завдання замовника вимагало виконання таких робіт:
- розробка проекту;
- капітальний ремонт печі (заміна броні стін і металоконструкцій заслінки робочого вікна);
- заміна футерування печі (бічні стіни, заслінка, склепіння, под і горловина печі);
- заміна газових пальників (установка рекуперативних газових пальників);
- установка сучасної системи управління піччю;
- пуско-налагоджувальні роботи.
 
Інженерний відділ компанії розробив проект модернізації печі на основі технічного завдання і затвердив його з замовником. Зробивши поставку необхідних матеріалів і устаткування, монтажний відділ приступив до виконання робіт. В першу чергу виконані роботи по виготовленню та заміні металоконструкцій печі. В ході виконання даних робіт також велася підготовка до установки вогнетривкого футерування. Стіни, склепіння і заслінка були зафутеровані модулями з керамічного волокна, підкладка з матів і плит. Кріплення керамоволокнистого футерування виготовлено з жароміцної сталі. Таке футерування дозволить забезпечити допустиму температуру на поверхні кожуха і мінімальні теплові втрати. Под, бортовий камінь стін печі, завантажувальне вікно виконані з надміцного вогнетривкого бетону.
 
Старі газові пальники були замінені на пальники рекуперативного типу, виробництва компанії "Kromschroder" (Німеччина), з усім необхідним регулюючим і керуючим обладнанням. Застосування таких пальників дозволяє забезпечити необхідний, рівномірний режим нагріву і істотно зменшити витрату палива. По завершенню ремонту і модернізації печі, фахівці компанії провели комплекс пуско-налагоджувальних робіт і навчили персонал замовника працювати на новому сучасному обладнанні.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo