Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

Отримавши технічне завдання з модернізації камерної печі фахівці нашої компанії почали розробку проекта. Інженери технічного відділу провели аналіз існуючого футерування, пальникового обладнання і конструкції печі. Існуюче футерування виконане з шамотної цегли, яка була частково зруйнована, що призводило до великих теплових втрат, а також до високих енерговитрат. Пальники працювали зі збоями і не забезпечували належний режим роботи печі.

Основними вимогами замовника до модернізації були:
- зниження теплових втрат на 40%;
- скорочення часу розпалу й охолодження печі на 40%;
- мінімальна зміна конструкції печі.

Інженерний центр нашої компанії розробив проект модернізації камерної печі з заміною вогнетривкого футерування (із застосуванням легковагих матеріалів на основі керамічного волокна). Даний проект повністю відповідає основним вимогам замовника. Стіни, склепіння і завантажувальні вікна печі зафутеровані плитами, матами і модульними блоками на основі керамічного волокна. Така конструкція футерування дозволила скоротити її товщину на 30%, істотно скоротити теплові втрати і скоротити час розпалу й охолодження печі. Короб димовідведення футерований за допомогою вогнетривких матів на основі керамічного волокна і кальцій-силікатних плит.

Наша компанія виконала поставлене замовником завдання з модернізації камерної печі якісно і в стислі терміни. Термічна камерна піч успішно введена в експлуатацію. Результатом модернізації стало зниження питомої витрати палива на 45%.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo