Рік: 2018
Країна: Україна
Галузь: Чорна та кольорова металургія

Розробка проекту модернізації футерування печі розпочалася з детального аналізу аспектів функціонування даної печі, її структури та вимог замовника до результату модернізації.

Фахівцями нашої компанії було запропоновано комплекс заходів щодо модернізації печі:
- заміна футерування (заміна шамотної цегли на сучасні низькоінерціонні вогнетривкі матеріали на основі керамічного волокна);
- доробка металоконструкцій печі;
- розробка і виготовлення спеціальних вузлів футерування для роликових амбразур;
- розробка і виготовлення спеціальних вузлів футерування для стиків знімних секцій печі;
- модернізація пальникових пристроїв з метою зниження споживання палива;
- проведення режимної наладки модернізованої печі.
Дані заходи були запропоновані для максимального зниження теплових втрат печі і, як результат, зниження питомої витрати палива.

Застосування сучасних вогнетривких матеріалів на основі керамічного волокна дає можливість в разі локального ремонту вузлів печі, провести швидку заміну футерування, а після усунення несправності повернути на місце.

Для футерування бічних і торцевих стін застосували вогнетривкі плити і модульні блоки LYTX. Склепіння печі зафутеровано плитами, матами і модульними блоками LYTX. Для роликових амбразур розроблені і виготовлені спеціальні модулі з вакуумформованних плит CeraFoam, керамічного волокна і кальцій-силікатних плит. Стики секцій печі ущільнені спеціально розробленими і виготовленими модулями з вогнетривких плит і матів.

Всі роботи по модернізації печі виконані власним персоналом компанії без залучення субпідрядних організацій. Роботи виконані якісно, в повному обсязі і в обумовлені з замовником терміни. З відгуком про даний проект можете ознайомитися за цим посиланням: https://inventum.com.ua/uk/klientu-o-nas.html

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo