Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Енергетичний комплекс

Дана робота велася згідно з розробленим нашими партнерами (проектним інститутом ХЦКБ "Енергопрогрес") проекту, який передбачав величезний комплекс технічно і технологічно складних заходів щодо переведення парового котла на роботу з газу на вугілля типу Антрацит.

В період з 01.10.2017 р. по 31.01.2018 р. фахівцями нашої компанії був виконаний комплекс робіт з переведення котла на роботу на вугіллі.
Комплекс робіт по реалізації даного проекту включав в себе:
- будівельні роботи (демонтаж існуючого обладнання, земляні роботи, заливка фундаментів);
- виготовлення і постачання устаткування (краплевловлювачі, труби Вентурі, пилепроводи, газоходи, циклон, сепаратор шибера, компенсатори, опори і підвіски);
- монтажні роботи (монтаж млина, двигуна, редуктора і приводу, млинового вентилятора на фундаменти, монтаж маслосистеми, системи охолодження підшипників; монтаж краплевловлювачів, труб Вентурі, газоходів, пилепроводів, циклону, сепаратора);
- розробка ПЗ і монтаж системи АСУ ТП, комплекс електромонтажних робіт;
- теплоізоляційні роботи (теплова ізоляція всього змонтованого обладнання);
- комплекс пускових операцій і пуско-налагоджувальних робіт при переведенні котла на роботу на вугільному пилу.
 
ТОВ "Інвентум Україна" володіє комплексом необхідного обладнання та інструменту для виконання завдань даного типу. А також має в своєму розпорядженні висококваліфікований персонал: інженери, монтажники, зварювальники, наладчики, фахівці з АСУТП і електрики.
 
Даний комплекс робіт по переводу котла на роботу на вугіллі вівся на високому професійному рівні, в складних погодних умовах, на працюючому обладнанні, з урахуванням графіків відключення обладнання та своєчасного введення в експлуатацію.
 
З поставленими завданнями співробітники ТОВ "Інвентум Україна" впоралися в повному обсязі і у встановлені терміни. Про якісно виконану роботу нашої компанії свідчить відповідний відгук замовника.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo