Рік: 2018
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

У 2018 році наша компанія отримала чергове ТЗ на виконання реконструкції футерівки печі сушильного конвеєра. У зв'язку із застарілою і частково зруйнованої футерівкою на зводі, бічних стінах і заслінках, а також нестабільною роботою системи управління та газових пальників, піч перевитрачала велику кількість енергоресурсів.

Основна мета реконструкції футерівки печі - зниження питомої витрати природного газу. Розробивши технічне рішення нами було запропоновано замовнику наступне:
- заміна арочного склепіння з шамотної цегли на плоский звід з керамоволокнистих модулів;
- посилення додатковою футерівкою стін з керамоволокністих матів;
- футерування підстави візків і заслінок.
 
Реалізація проекту по реконструкції футерівки печі почалася з демонтажних робіт. Арочний звід з шамотної цегли був розібраний, а його металоконструкції були приведені в стан, який дозволить встановити плоский звід з керамоволокнистих модулів. Підготувавши металоконструкції, фахівці монтажного відділу приступили до установки вогнетривких модулів на основі керамічного волокна. Така реконструкція зводу дозволила істотно скоротити енергоспоживання печі. Для зниження теплових втрат, бічні стіни печі посилили додатковою футерівкою матами з керамоволокна. Пальникові амбразури, заслінки і підстава візків були зафутеровані вогнетривкими матами. Нове футерування дозволяє також скоротити витрату газу за рахунок зменшення акумуляції тепла при нагріванні печі до робочої температури 500 °C.
 
Проект з реконструкції футерівки печі реалізований в повному обсязі і в затверджений термін.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo