Рік: 2017
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

Завдяки багаторічному досвіду проведення футерувальних робіт, фахівці "Інвентум Україна" швидко розробили технічне рішення по ремонту футерівки задньої стіни і склепіння термічної печі і приступили до його реалізації.

Першим етапом ремонтних робіт був демонтаж існуючої футерівки, витяжки, повітропроводів і пальникового обладнання. Також була проведена підготовка металоконструкцій до установки теплоізоляційних блоків на основі керамічного волокна, максимальна температура застосування яких 1427 °С. Після того як був виконаний демонтаж старої футерівки і пальникового обладнання, наші фахівці встановили вогнетривке кріплення для теплоізоляційних блоків на заздалегідь підготовлені металоконструкції. Також був проведений монтаж повітропроводів, витяжки, пальників, термопари і заміна камери допалювання газів. Заключним етапом робіт став монтаж теплоізоляційної футерівки на звід і задню стінку печі. В процесі монтажу теплоізоляційних блоків термічні шви були перекриті матами на основі керамічного волокна для зменшення теплових втрат.
 
Слід зазначити, що теплоізоляційні блоки можуть виготовлятися різних розмірів, форм, а також різних способів кріплення, що дозволяє виконати монтаж футерування на найскладніших ділянках теплових агрегатів.
 
Основні переваги блоків з високотемпературного теплоізоляційного волокна:
- стійкість до термічних ударів
- низька теплопровідність і теплоємність
- невелика вага
- довговічність
- простота і зручність монтажу.
 
І, як результат, застосування теплоізоляційних блоків на основі керамічного волокна в якості футеровки теплових агрегатів дозволяє досягти суттєвої економії на енергоносіях і більш високих показників роботи теплового обладнання, в порівнянні з футеровкою шамотною цеглою.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo