Рік: 2015
Країна: Україна
Галузь: Енергетичний комплекс

У 2015 році фахівці нашої компанії виконали роботи з капітального ремонту сміттєспалювального котла. Проектно-кошторисний відділ розробив технічне рішення по виконанню поставлених завдань замовником, а саме:
- температура на поверхні котла на понад 50 °C;
- гарантійна стійкість вогнетривкої футеровки і теплової ізоляції не менше 10 років;
- зменшення теплових втрат в навколишнє середовище;
- мінімальна зміна конструкції котла;
- стійкість вогнетривких матеріалів до впливу хімічних, абразивних, шлакових та інших факторів.

Для виконання поставлених завдань технічний відділ нашої компанії прийняв рішення в зв'язку з вертикальним, горизонтальним і похилим розташуванням різних елементів котла використовувати торкрет суміші і легковагі вогнетривкі матеріали на основі керамічного волокна. Торкрет суміші (вогнетривкі бетони) встановлюються за допомогою спеціального обладнання, яке подає матеріал під тиском стисненого повітря. Таким чином заповнюються всі можливі тріщини і дрібні пори. Завдяки торкретування підвищується механічна міцність, збільшується щільність структури і підвищуються теплофізичні властивості агрегату. Торкретування елементів котла і футерування виконано вогнетривкими сумішами і бетонами виробництва "Morgan Advanced Materials" і "HASLE Refractories".

Вогнетривкі матеріали на основі керамічного волокна компанії "Luyang Unifrax Trading Company Limited" використовувалися для ущільнення термічних швів - папір LYTX 236В, а для теплоізоляції зовнішньої поверхні котла - мати LYTX 112 і LYTX 212. Для кріплення матів LYTX застосовувався вогнетривкий кріплення виробництва "IRIS". Слід зазначити, що мати LYTX мають низьку теплопровідність, відповідну стійкість до температури і окисляє середовищі.

Капитальный ремонт футеровки мусоросжигательного котла выполнен в соответствии с технической документацией, в полном объеме и в установленные сроки. Відповідний відгук клієнта можна подивитись за посиланням.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo