Назад
Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій

«Інвентум Україна» здійснює монтаж металоконструкцій при будівництві, реконструкції і модернізації теплових агрегатів, в тому числі виконує висотні роботи. Для проведення даного виду робіт наша компанія має в своєму розпорядженні:
штат монтажників-висотників, що володіють величезним досвідом проведення робіт по установці металоконструкцій, в тому числі методом промислового альпінізму;
спеціалізоване обладнання, в тому числі велику площу будівельних лісів, листогиби, зварювальні апарати і т. д.;
альпіністське спорядження і засоби індивідуального захисту;
відповідні дозволи та групи допуску на проведення даного виду робіт, а також будівельну ліцензією.

Фахівці компанії виконують установку металоконструкцій методом з'єднання за допомогою болтів і заклепок або проведенням зварювальних робіт.

Необхідно також відзначити, що «Інвентум Україна» надає замовнику повний спектр послуг з будівництва та переоснащення теплових агрегатів, що є важливим чинником в досягненні якісного результату. Завдяки взаємодії відділів компанії, фахівці-монтажники можуть найбільш точно і в строк виконати роботи згідно з розробленою проектною документацією і відповідно до плану проведення робіт (ППР). Опис і фото виконаних нашою компанією робіт, в тому числі монтаж металоконструкцій, знаходяться за посиланням «Наші проекти».

Проекти