Назад
Монтаж теплової ізоляції

Монтаж теплової ізоляції

Про актуальність застосування якісної теплової ізоляції енергетичного обладнання існує величезна кількість інформації, в тому числі і на нашому сайті. Основними завданнями, які ставить замовник при монтажі теплової ізоляції, є: скорочення теплових втрат, довговічність, ремонтопридатність, відповідність нормам охорони праці, ну і звичайно вартість матеріалів і робіт. Як і у випадку з монтажем футерування, перед замовником стає вибір:
які теплоізоляційні матеріали застосувати;
яка технологія;
хто буде виконувати роботи по установці теплової ізоляції.

Дуже часто в нашій практиці замовник недооцінює важливість всіх 3 зазначених вище факторів: купує дешеві малоефективні матеріали, застосовує застарілі технічні рішення і економить на вартості, а значить і якості, виконуваних робіт. Але ж грамотний підхід до цих питань дозволить домогтися значних поліпшень в роботі теплового обладнання:
зменшення теплових втрат;
досягнення і поліпшення заявлених параметрів роботи обладнання;
дотримання норм охорони праці;
досягнення пожежної та екологічної безпеки;
економія коштів при подальшій експлуатації обладнання.

Слід зазначити, що роботи по монтажу теплової ізоляції теплоенергетичного обладнання часто вимагають вміння проведення робіт методом промислового альпінізму та обробки металоконструкцій. «Інвентум Україна» володіє альпіністським спорядженням, великою площею будівельних лісів, торкрет-установкою, зварювальним устаткуванням, листогибами та іншим спеціалізованим обладнанням, відповідними дозволами, в тому числі будівельної ліцензією. Ну і звичайно, в штат компанії входять фахівці з величезним досвідом проведення робіт по установці теплової ізоляції, які успішно вирішують описані вище завдання. З фотографіями і описом виконаних робіт можна ознайомитися в розділі «Наші проекти».

Проекти