Рік: 2020
Країна: Україна
Галузь: Машинобудування, металообробка і трубопрокатне виробництво

Сучасні вогнетривкі матеріали і системи автоматизації та управління - один з ключових чинників в реконструкції теплового обладнання. Їх комплексна заміна дає позитивний результат в часі нагрівання печі, зменшенні теплових втрат через футерування, подовжує термін служби нагрівальних елементів, що в сукупності призводить до зниження витрат на енергоресурси і наступні ремонти. Саме такий варіант вибрав наш замовник в рамках реконструкція печі гартування.

Розробивши проект і затвердивши його з замовником, наші фахівці приступили до його втілення. Виконавши демонтаж зношеного футерування з шамотної цегли, ми провели ряд робіт зі зміни металоконструкцій печі. Арочне склепіння було прибрано, а на його місці встановлено пряме. Решта металоконструкцій були зачищені і підготовлені до приварювання вогнетривких кріплень для модульних блоків на основі керамічного волокна. Матеріали з керамічного волокна мають чудові теплофізичні властивості, а їх застосування дає економічний ефект. Після монтажу футерування ми встановили сучасні нагрівальні елементи з дроту Резистом. Заключним етапом реконструкції печі гартування було її підключення до нової шафи управління.

Завдання, які стояли перед нашою компанією, ми успішно виконали. Необхідний економічний ефект від реконструкції печі гартування отримано - дивіться відповідний відгук. Час виходу на режим роботи скорочений більш ніж в 2 рази, температура на поверхні корпусу відповідає нормативам, шафа управління має можливість установки різних програм нагріву.

Інші проекти

Клієнти

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo