+38 (050) 691 66 76

+38 (067) 350 10 27

Будівництво та реконструкція теплових агрегатів
Теплова ізоляція та футеруванняНаші проекти
Наші Акції
Продукція

Наші проекти

Теплоізоляція турбіни, паропроводів та трубопроводів

У жовтні 2012 року фахівці нашої компанії виконали роботи по тепловій ізоляції турбіни, паропроводів та трубопроводів матами на основі керамічного волокна LYTX-212.

Теплова ізоляція жомосушильного барабану

Нашими фахівцями в жовтні 2012 року були виконані роботи з теплової ізоляції жомосушильного барабану матами на основі керамічного волокна LYTX-212.

 

Антикорозійна обробка та захист від перегріву кульових резервуарів для виробництва етилену та поліетилену

From August to September 2012 our company's specialists completed works on anti-corrosion treatment and thermal protection against overheating of twelve (12) spherical tanks for the production of ethylene and polyethylene. 

Теплова ізоляція паропроводів та трубопроводів

У вересні 2012 року фахівці нашої компанії виконали роботи по тепловій ізоляції паропроводів та трубопроводів матами на основі керамічного волокна LYTX-212.

Теплоізоляція жомосушильного барабану

В продовж вересня 2012 фахівці нашої компанії виконали роботи по тепловій ізоляції жомосушильного барабану матами на основі керамічного волокна LYTX-212.

 

Роботи з теплової ізоляції корпусу електрофільтру

У період з лютого по липень 2012 року співробітниками компанії "Інвентум Україна" були виконані ізоляційні роботи корпусу електрофільтру.

Роботи по тепловій ізоляції трубопроводів та барабану котла ТП-90

Фахівцями компанії з червня по липень 2012 року були виконані роботи по тепловій ізоляції трубопроводів та барабану котла ТП-90.

 

Реконструкція градирні

Нашими спеціалістами в період з листопада 2011 року до червня 2012 року були виконані роботи по заміні дерев'яної обшивки градирні на металеву та її часткове фарбування, а також посилення металоконструкцій каркасу.

Футерування газовідвідних каналів для печей рафінування і легування свинцю

Фахівці компанії в січні-лютому 2012 року виконали монтаж футерування газовідвідних каналів ділянки рафінування і легування свинцю.

Теплова ізоляція батарейних циклофільтрів пиловловлювачів

З березня по серпень 2011 року співробітники компанії виконали роботи по ізоляції корпусу електрофільтру і батарейних циклофільтров пиловловлювачів загальною площею 1400 м2.