Вогнетривке кріплення

Вогнетривке кріплення

Вогнетривке кріплення

Кріплення для теплоізоляції (вогнетривкі анкери Fiberfix) виготовляються круглої форми і різних розмірів, з можливістю виготовлення ручного шва, для дугового зварювання й нарізного виконання цих анкерів, що підходить для кріплення практично будь-яких вогнетривких матеріалів (мати, плити і т. п.).

Використання матеріалів для кріплення - анкерів Fiberfix (FFH, FFS, FFT), в поєднанні з ковпачком (шайбою) LFF або керамічним замком СFF з вогнетривким кільцем BER, дозволяє закріпити ізоляцію. Кріплення для теплоізоляції кількох шарів - проміжний зажим кліпса MTC, використовується для того, щоб зафіксувати нижні вогнетривкі шари під час установки.

Вогнетривке кріплення

Найчастіше для кріплення матів, плит та інших матеріалів застосовуються такі вогнетривкі матеріали для кріплення:

анкер FFT

 мін.макс.
довжина, мм50550
довжина різьблення, мм1025


Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

кліпса LFF

діаметр, мм6040

 

Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

ковпачок MTC

діаметр, мммаркування
3MTC-025
4-5MTC-035
5,25 - 6MTC-045
7,12-8MTC-065
8,9-10MTC-082
10,8MTC-104
12MTC-115

 

Вогнетривке кріплення Вогнетривке кріплення

Замок для анкерів CFF забезпечує ізоляцію волокон і, по необхідності, може бути заповнений керамічною мастикою. Він фіксується шляхом повороту між анкерними вирізами. Опорне кільце BER використовується для кращої підтримки шарів волокон.

Кріплення для теплоізоляції - замок CFFD може закриватися керамічною кришкою для захисту анкера Fiberfix від зовнішніх впливів.

Проекти